Kody Do The Sims 4 Na Zablokowane Obiekty

Hej! Zaraz przygotujesz się do egzaminu z kodów w The Sims 4, konkretnie tych, które pozwalają na odblokowanie zablokowanych obiektów. Bez obaw, to prostsze niż myślisz! Powodzenia!
Pierwszy krok to otwarcie konsoli kodów. Jak to zrobić? Wciskasz jednocześnie Ctrl + Shift + C na klawiaturze. Na ekranie pojawi się okienko. To tutaj będziesz wpisywać wszystkie kody.
Teraz najważniejszy kod: testingcheats true. Pamiętaj, żeby go wpisać i zatwierdzić (Enterem). Ten kod aktywuje możliwość używania pozostałych kodów. Jest absolutnie niezbędny do dalszych działań. Bez niego nic nie zadziała.
Must Read
Następnie wpisz: bb.showhiddenobjects. Zatwierdź go również Enterem. Ten kod odblokowuje dostęp do ukrytych obiektów w trybie budowania. To obiekty, których normalnie nie widzisz w katalogu. Pomyśl o nich jak o sekretnych skarbach.
Ale to nie wszystko! Często przydatny jest również kod: bb.showliveeditobjects. Wpisz go i zatwierdź. Ten kod odblokowuje jeszcze więcej obiektów. Są to elementy używane na przykład do dekoracji świata, takie jak drzewa, kamienie, czy inne detale otoczenia. Dzięki nim Twój świat Simów stanie się jeszcze bardziej realistyczny.

Po wpisaniu kodów, wejdź do trybu budowania. Otwórz katalog obiektów. Wpisz w wyszukiwarce znak "*". W ten sposób zobaczysz wszystkie odblokowane obiekty. Możesz też poszukać konkretnych przedmiotów po nazwie, jeśli wiesz, czego szukasz. Eksperymentuj!
Pamiętaj, że niektóre obiekty mogą być dość specyficzne. Niektóre mogą nie mieć żadnej funkcjonalności. Są to po prostu dekoracje. Nie zniechęcaj się, jeśli na początku nie wszystko będzie jasne. Po prostu próbuj różnych rzeczy i zobacz, co znajdziesz.

Jeżeli po użyciu kodu chcesz wrócić do normalnego widoku, wpisz bb.showhiddenobjects false oraz bb.showliveeditobjects false. To ukryje te odblokowane obiekty z powrotem. Jest to przydatne, gdy szukasz tylko standardowych mebli i dekoracji.
Podsumowując, żeby odblokować obiekty, potrzebujesz trzech kodów: testingcheats true (aktywacja kodów), bb.showhiddenobjects (ukryte obiekty) i bb.showliveeditobjects (obiekty Live Edit). Pamiętaj o kolejności i o tym, żeby aktywować kod testingcheats na początku.
I to wszystko! Teraz śmiało możesz budować i dekorować, wykorzystując wszystkie dostępne opcje. Powodzenia na egzaminie! Wierzę w Ciebie!
